Blog

Ahşap Oyun Evi Alternatif Modeller

Ahşap oyun evi geçmiş yıllarda erişimleri ya da yapımları zor olan yapı türlerinden biri olarak bilinmekteydi. Ancak günümüzde özellikle bahçeli evler için pek çok farklı modelde ahşap oyun evi anında inşa edilebilmektedir. Bu alanda ölçüleri standart olan modellerin satın alınarak kurulumunun gerçekleştirilmesi önerilenler arasındadır. Ya da her birey, kullanacağı alana göre özel siparişler üzerine yeni modellerde bir ev inşası yaptırabilmektedir. Üstelik günümüzde ahşap oyun evi modelleri sadece bahçeli evlerde kullanılmamaktadır. Bu alanda ev içlerinde de tercih edilebilecek alternatif model evlerin üretimleri de yapılmaktadır.

Ahşap Oyun Evi Fiyatları

Piyasa içerisinde pek çok farklı fiyat üzerinden ahşap oyun evi satışı yapılmaktadır. Müşterilerin fiyat analizlerinde öncelikle nasıl bir yapıya ihtiyaçları olduğunu bilmeleri gerekmektedir. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise materyallerdir. Ahşap oyun evi fiyatları farklı nedenler yüzünden değişim gösterebilmektedir. Ancak değişimlerin ana rol oyuncusu her daim üretimi yapılacak materyallerdir. Materyallerin öncelikle çocuk sağlığına zarar vermeyecek türden olmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra uzun ömürlü bir kullanım için ana malzemelerin kurtlanma ya da küflenmeye karşın da dayanıklı hale getirilmesi şarttır. Bu da fiyatlar konusunda belli rakamların altına inilmemesi sonucuna götürmektedir. Ancak günümüzde esnek olarak sunulan taksit seçenekleri neticesinde alımlar, müşterilerin bütçelerini zorlamadan da gerçekleştirilebilmektedir.

Ahşap Oyun Evi Ana Malzemeleri

Ahşap oyun evi modelleri, çocukların hayal güçlerini geliştirecek farklı unsurlar ile bezenmektedir. Bunun yanı sıra pek çok çocuk, özellikle teknolojik aletlerle zaman geçirmek yerine bu gibi evlerde rahat ve güvenli bir biçimde oyun oynayabilmektedir. Ahşap oyun evi çeşitlerinde kullanılan ana malzeme bilindiği üzere kerestedir. Ancak kerestenin kalite garantisi verebilmesi için hangi ağaçtan üretildiği araştırılmalıdır. Bu alanda özellikle sakız çamlarının kullanımı istenmeyen sonuçlar vermektedir. Ülkemizde üretimler genel kapsamda ithal çamlar ile gerçekleştirilmektedir. 1.kalite olarak da nitelendirilen bu tip keresteler için on yıla kadar garanti de verilmektedir. Böylece çocukların ahşap oyun evinde neredeyse tüm çocukluklarını geçirebilmeleri üretim firmaları tarafından garantilenmektedir.

İlgili Gönderiler

Leave a Comment