Blog

Ahşap Oyun Evi Genel Özellikleri

Ahşap oyun evi çocukların güvenli bir şekilde oyun oynamalarını sağlayan, aynı zamanda hayal güçlerinin gelişmesine etki eden evler olarak tanımlanabilmektedir. Pek çok farklı model üzerinden satışa sunulabilen evlerde belli kıstaslara dikkat edildiğinde sorunsuz bir oyun alanının elde edilmesi sağlanmaktadır.

Ev tasarımlarında güvenlik ilk dikkat edilmesi gereken unsur olarak sunulmaktadır. Ahşap oyun evi modellerinde bu neden yüzünden kenar ve köşelerin sivri olmamasına özen gösterilmektedir. Genellikle yuvarlatılmış sistemler ile hizmete sunulan köşeler, dışarıdan bakıldığında da şık bir görünüm yakalanmasını sağlamaktadır. Böylelikle güvenlik ve güzel görünüm aynı anda elde edilebilmektedir.

Kaliteli Ahşap Oyun Evi

Güvelik sistemlerinin uzun zamanlar dayanabilmesi için evlerin kaliteli olarak üretilmesi gerekmektedir. Kalite ise evlerin üretimlerindeki ana materyaller ile sağlanmaktadır. Kaliteli ahşap oyun evlerinde kerestelerin yaşlarına dikkat edilmektedir. Bu alanda özrü bulunan kerestelerin kullanımı yapılmamaktadır. 1.sınıf olarak nitelendirilen ithal çamlar, en çok kullanılan materyallerin başında yer almaktadır. Böylece inşası tamamlanan ahşap oyun evi modelleri on yılı aşkın süre güvenlik sorunu yaratmadan değerlendirilebilmektedir. Ayrıca kaliteli modellerde özellikle merdiven gibi bölümlerde kalın ahşaplar tercih edilmektedir. Böylece herhangi bir durum oluştuğunda ebeveynler de evlerin içine girebilmektedir. Aynı şekilde merdivenlerin kenarlarına korkuluklar yapılması da kaliteli olan modellerde dikkat edilen unsurlardan biridir. Böylelikle çocukların güvenlikleri de sağlanmış olmaktadır.

Ahşap Oyun Evi Fiyatları

Ahşap oyun evi modellerinde pek çok farklı fiyat bulunmaktadır. Ancak kaliteli olan materyallerin kendilerine özel bir piyasaları vardır. Müşteriler piyasa takibini yaparak özellikle belli dönemlerdeki kampanyalara katılım sağlayabilmektedir. Böylece kaliteli olan modeller uygun fiyat garantisi elde edilerek satın alınabilmektedir. Ahşap oyun evi fiyatlarının belli olmasında ürünlerin ek koruma sistemlerine sahip olup olmadığı da belirleyici etmendir. Örneğin çocukların güvenlikleri için tamamı emprenye edilmiş olan camların kullanımı gerekmektedir. Bu ya da sevkiyat ve montaj işlemlerini de bünyesinde bulunduran teslimatlar fiyatların yükselmesini sağlamaktadır. Yine de belli sistemlerin bir arada bulundurulması ile gerçekleştirilen satışlar, kullanım yılı göz önüne alındığında uygun olan fiyatlar üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

İlgili Gönderiler

Leave a Comment