Blog

Ahşap Piknik Masası Genel Bilgi

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan pikniklerde keyifli bir gün geçirebilmek için farklı materyallere ihtiyaç bulunmaktadır. Bu alanda özellikle ahşap piknik masası kullanım açısından yararlı olmaktadır. Masaların taşınabilir olması ise farklı piknik alanlarında da değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Günümüzde özellikle bahçeli olan siteler ve müstakil evler sıklıkla tercih edilmektedir. Bahsi geçen evlerde bahçe tasarımları da büyük önem verilen bölümlerden biridir. Ahşap piknik masası modelleri bahçe dekorasyonlarında da tercih edilebilmektedir. Böylece bahçelerde ekstra oturma alanları yaratılmış olmaktadır. Üstelik ürünlerin farklı boyutlarının bulunması hemen her alanda rahat bir kullanım alanı oluşturmaktadır.

Ahşap Piknik Masası Çeşitleri

Ahşap piknik masası çeşitleri oldukça fazla modelin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Çeşitler kişi sayısına göre belli olan türlerle başlamaktadır. Bu bağlamda minimum kişi sayısı ikiden başlamaktadır. İki kişilik masalar 8 ya da 12 kişilik olanlara kadar çıkabilmektedir. Bu sayede kalabalık ailelere de çekirdek ailelere de uygun olan model erişimleri sağlanabilmektedir. Modellerde sadece kişi sayıları fark yaratmamaktadır. Pek çok piknik masası oturmalı olarak tasarlanmaktadır. Masa ile birleşik olan oturaklarda yanlarda kol ya da sırt destekleri bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra isteyen bireyler sayede oturaktan oluşan düz bir masa alımı da gerçekleştirebilmektedir. Üstelik modellerin kullanım alanlarına özel bir şekilde imal edilmesi de mümkündür.

Ahşap Piknik Masasında Fiyatlar

Mobilya ya da tasarım konusunda net fiyatların verilmesi anında mümkün olan işlemlerden biri değildir. Ahşap piknik masası fiyatları da bu neden yüzünden öncelikle model seçimini gerektirmektedir. Model seçimlerinde kullanılan ahşabın ne olduğu, kalın ya da ince olup olmadığı da fiyatların ortaya çıkmasında etkin rol oynamaktadır. Materyallerde 1.kalite ürünlerin tercih edilmesi her daim en iyi sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Ömür bakımından da uzun yıllar dayanan bu tip masalar, fiyatlarının hakkını vermektedir. Ayrıca günümüzde pek çok ödeme kolaylığı bulunmaktadır. Ödeme kolaylıkları açısından kredi kartı taksitleri ya da farklı sistemler bulunması, kaliteli materyallere sahip ahşap piknik masalarının hemen herkes tarafından kolay erişilebilir olarak kullanılmasına da yardımcı olmaktadır.

İlgili Gönderiler

Leave a Comment