Blog

Ahşap Piknik Masası Modelleri

Piyasa içerisinde bulunan uygun fiyatlı ahşap piknik masası setleri anında satış garantisi ile sunulmaktadır. Bunun yanı sıra özel olarak tasarım isteyen müşteriler çizimleri neticesinde hayal ettikleri ahşap piknik masası modellerine de sahip olabilmektedir. Modellerde, müşteri istekleri kullanım açısından zarar oluşturmadığı sürece gerçekleştirilmektedir.

Ahşap piknik masası fiyatları masa üretimlerinde tercih edilen materyaller göre değişim gösterebilmektedir. Bu bağlamda kaliteli materyallerin ya da daha kalın olan modellerin tercih edilmesi fiyatların bir miktar daha yükselmesine neden olmaktadır. Ancak bu tip fiyat yükselmeleri, daha uzun süreli kullanılabilen masaların elde edilmesi sonucunu beraberinde getirmektedir.

Sırt Dayamalı Ahşap Piknik Masası

Son yıllarda ahşap piknik masası modelleri arasında daha konforlu olanlarının satışlarında artış yaşanmaktadır. Yakın geçmişe kadar klasik olan sıra oturaklı modeller satılmaktaydı. Ancak o dönemlerde bu tip masalar ormanda ya da özel piknik alanlarında kullanılmaktaydı. Şimdilerde yazlık evlerde ya da bahçeli evlerde ahşap piknik masası modellerinin kullanım oranları oldukça fazladır. İnsanlar kendilerine ait olan mekânlarda uzun süreli bahçe keyfi yapmak istemektedir. Bu neden yüzünden rahatlık açısından sırtında dayanağı olan modeller daha uygundur. Ahşap piknik masası modellerinin oturaklarının sırt kısmında masa materyali ile aynı malzemeler kullanılmaktadır. Böylece hem renk hem de kalite açısından masa ile sırtlıklar herhangi bir farka neden olmamaktadır.

Ahşap Piknik Masası ve Tabure Seti

Kaliteli ahşap piknik masası modellerinde oturak kısımları masaya sabit bir şekilde sunulmaktadır. Ancak her müşteri sabit sistemli olan masalara ihtiyaç duymamaktadır. Bu gibi nedenlerden ötürü özellikle katlanabilir olan modellerde tabure setleri de satılmaktadır katlanabilir olan modellere özel olarak yapılan tabure setlerinde tabureler de katlanabilmektedir. Böylece masalar ve tabureler arasında mutlak bir uyum yakalanmış olmaktadır. Üstelik masalara ekstra tabure alımı yapılabilmektedir. Ekstra alımlar neticesinde masalar çevresinde normalden daha fazla birey de oturabilmektedir. Son olarak masaların tabureleri isteklere göre farklı renklerde oluşturularak farklı bir hava da yakalanabilmektedir. İsteyen müşteriler ise masa ve taburelerini aynı renkte tercih ederek renk uyumu elde edebilmektedir.

İlgili Gönderiler

Leave a Comment