Blog

Ahşap Piknik Masası Setleri

Teknolojik alanda yaşanan gelişmeler hemen her alanda kendini göstermektedir. Ahşap piknik masası imalatı da bu alanlardan biridir. geçmiş zamanda klasik modeller ile üretimi yapılan masa modelleri günümüzde oldukça geniş bir skala üzerinden satılmaktadır. Üstelik masaların temin süreleri de minimuma indirilmiştir.

Ahşap piknik masası modelleri artık seri şekilde üretilmektedir. Seri üretimlerin yanı sıra özel istekler neticesinde tasarımı yapılan masalar da bulunmaktadır. Bu tip masalar gerek boyut gerek yapısal özellikleri bakımından seri üretimlere göre değişim gösterebilmektedir. Aynı şekilde masaların üretimi için tercih edilen materyaller de isteklere göre değişime uğratılabilmektedir.

Katlanabilir Ahşap Piknik Masası

Ahşap piknik masası modellerinde yapılan alışverişler son yıllarda sadece piknik amaçlı değildir. Pek çok müşteri, bahçelerinin dekorasyonlarında da ahşap piknik masalarına ihtiyaç duymaktadır. Ancak halen pikniklerde kullanmak amacı ile masa alışverişi yapan kullanıcıların sayısı da oldukça fazladadır. Katlanabilir olan ahşap piknik masası modelleri bu amaçlara hizmet etmektedir. Aynı şekilde bahçe ve ev kullanımlarında ikili sisteme sahip masa alışverişlerinde de katlanabilir olan modellerin kullanımı daha uygun kaçmaktadır. Katlanabilir olan modeller takım halinde alındığında yanında katlanabilir ahşap tabureler de satılmaktadır. Tabureler tercih edilen masa boyutuna göre ikiden başlayarak sekiz adeta kadar artış göstermektedir. Böylece piknik alanlarında ya da yazlık alanlarda kısa sürede oturacak yer elde edilebilmektedir.

Ahşap Piknik Masası Seti

Müşteriler ahşap piknik masası seti satın aldıklarında aslında oturaklı piknik masaları elde etmiş olmaktadır. Oturaklı olan modeller genellikle sabit olan piknik masalarında kendini göstermektedir. Özellikle piknik alanlarında sıklıkla rastlanan bu tip piknik masaları konfor sağlaması bakımından farkını ortaya koymaktadır. Bunun yanı sıra setlerin kaliteli olarak tercih edilmesi sonrasında taşıma da bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Çam ağacından da ladinden de üretilen masalar, ağır yükleri uzun süre zorlanmadan taşıyabilmektedir. Böylelikle özellikle oturak kısımlarında sıkıntılar yaşanmamaktadır. Üstelik bazı modellerde oturak bölümleri metaller ile desteklenerek masalara ekstra sağlamlık kazandırılmıştır. Model seçimlerinde müşteriler hem materyalleri hem de masa özelliklerini kendileri de anında belirleyebilmektedir.

İlgili Gönderiler

Leave a Comment